Pasta do obuwia TARRAGO Shoe Polish 100ml
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis produktu
Naturalna pasta z pigmentem na bazie wosku, która pielęgnuje skórę i pomaga w osiągnięciu wysokiego połysku.
Do skór gładkich, licowych.
{newtable}Stosowanie{/newtable}
Sposób użycia:
Usunąć z powierzchni kurz i brud. Za pomocą szczoteczki lub szmatki rozetrzeć dokładnie mała ilość pasty. Pozostawić do wyschnięcia. Polerować szmatką do uzyskania połysku.
WAŻNE! Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Producent
DANIEL GŁOWACKI, DANIEL ZIĘTEK DANBIS SP. K.
Kicko 2E/A
73-112 Stara Dąbrowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
DANIEL GŁOWACKI, DANIEL ZIĘTEK DANBIS SP. K.
Kicko 2E/A
73-112 Stara Dąbrowa, Polska
Kod produktu: SUB46866
Wystaw opinię o produkcie
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Horse-Trade s.c.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.