Profesjonalny sklep jeździecki

do kasy suma: 0,00 zł
Jak zrobić lizawkę dla konia? 0
Jak zrobić lizawkę dla konia?

Jak zrobić lizawkę dla konia samodzielnie i czy będzie ona ustępować jakością tym, które można kupić w naszym sklepie? Ponadto przedstawiamy krótki poradnik o tym, po co stosować tę przekąskę, a także piszemy o wersjach lizawek dla koni i różnicach pomiędzy nimi. 

czytaj całość »
Podpowiadamy, jak lonżować konia 0
Podpowiadamy, jak lonżować konia

Jak lonżować konia, by było to dla niego bezpieczne i komfortowe? Dziś na blogu omawiamy temat lonżowania, częstotliwość takich treningów, najbardziej optymalne miejsce i podłoże oraz przegląd lonż z oferty naszego sklepu. 

czytaj całość »
Style jazdy konnej - przegląd najpopularniejszych 0
Style jazdy konnej - przegląd najpopularniejszych

Czym różnią się od siebie 2 popularne w Polsce style jazdy konnej, czyli jeździectwo klasyczne od jeździectwa westernowego? O tym, jakie obowiązują w nich zasady, a także o wymaganych dla koni siodłach i  strojach dla jeźdźców piszemy na blogu, wymieniamy również inne, uznane przez FEI, sporty konne. 

 

czytaj całość »
Zalety jazdy konnej - co daje i dlaczego warto uprawiać tę dyscyplinę? 1
Zalety jazdy konnej - co daje i dlaczego warto uprawiać tę dyscyplinę?

Zalety jazdy konnej? Lista jest bardzo długa: korzystnie wpływa na wiele ośrodków i układów w naszym ciele oraz ogólne samopoczucie, ponadto uczy troski i życzliwości do zwierząt. Ta dyscyplina jest stosowana w terapii dzieci i dorosłych. Co jeszcze daje jazda konna i ile kalorii pozwala spalić? Odpowiadamy na blogu.

czytaj całość »
Jak zmierzyć i dobrać wędzidło dla konia? O rodzajach i zastosowaniu tego akcesorium 0
Jak zmierzyć i dobrać wędzidło dla konia? O rodzajach i zastosowaniu tego akcesorium

W przestrzeni pomiędzy przednimi i tylnymi zębami konia można zamocować wędzidło. Czym jest to akcesorium, jakie są jego rodzaje i zastosowania? Podstawą w komunikowaniu się jeźdźca ze zwierzęciem jest dosiad i łydki, ale wędzidło to dodatek pomocny w kontroli i wskazywaniu mu odpowiedniego kierunku podczas jazdy.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl