🚚 Darmowa dostawa od 299 zł (paczki do 10 kg)! 🚚 

Szybki kontakt

Stacjonarny Sklep Jeździecki 

Michała Korpala 4

30-389 Kraków

Kontakt telefoniczny 

Formularz kontaktowy

Formularz

Elektrolity dla koni

Elektrolity OH Electro Liquid 1000ml Elektrolity OH Electro Liquid 1000ml
Producent: Over Horse

Dostępny

Cena: 100,00 zł

ELEKTRO LIQIUD dostarcza składników uzupełniających niedobory wodno-elektrolitowe. Zawarte w preparacie węglowodany stanowią źródło łatwo przyswajalnej energii. Wysokie stężenie L-glicyny poprawia wchłanianie elektrolitów, a dodatkowy wapń i magnez wspomaga organizm podczas wymagających treningów.

Zalecane podawać podczas wzmożonego wysiłku, wysokich temperatur oraz w trakcie choroby.

Instrukcja stosowania

W celu uzupełnienia niedoborów wodno-elektrolitowych podawać:

Dorosłe konie (500kg): 50 ml,

Źrebięta, małe konie, kuce: 25 ml.

Polać na paszę lub zmieszać z 1-2 litrami wody do picia.

Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu, nie przemrażać.

Przed użyciem wstrząsnąć.

szt.
zobacz więcej
Elektrolity HORSE LINE HydroFocus 1000ml Elektrolity HORSE LINE HydroFocus 1000ml
Producent: Horse Line

Dostępny

Cena: 99,00 zł

HydroFocus przywraca równowagę elektrolitową organizmu a także skraca czas regeneracji i wyraźnie podnosi wydolność oraz wytrzymałość fizyczną konia.

szt.
zobacz więcej
Elektrolity ST.HIPPOLYT Elektrolyte 1000g Elektrolity ST.HIPPOLYT Elektrolyte 1000g
Producent: St.Hippolyt

Dostępny

Cena: 95,00 zł

Deficyt elektrolitów (chloru, sodu, potasu) prowadzi do osłabienia kondycji, zakłóceń funkcjonowania mięśni, a także spadku apetytu i utraty wagi.

Rozpuszczalne w wodzie elektrolity służą uzupełnieniu minerałów, w upalne dni, po intensywnym wysiłku fizycznym (trening/zawody), a także w okresie choroby (biegunka, kolka).

szt.
zobacz więcej
Elektrolity OH ElectroHorse proszek 1,5kg Elektrolity OH ElectroHorse proszek 1,5kg
Producent: Over Horse

Dostępny

Cena: 100,00 zł

 ELECTRO Horse: to preparat elektrolitowy, który wspomaga uzupełnianie strat wody i elektrolitów, zachodzących w organizmie konia w trakcie wzmożonego wysiłku, podczas gorących dni w okresie letnim, a także w czasie osłabienia organizmu, przy biegunce, podwyższonej temperaturze ciała, podczas stresu spowodowanego transportem, bądź w trakcie porodu. ELECTRO Horse dostarcza łatwo przyswajalnych węglowodanów, które stanowią źródło energii dla osłabionego organizmu, a dzięki optymalnie dobranym komponentom. ELECTRO Horse umożliwia szybkie uzupełnienie niedoborów, skraca czas regeneracji organizmu konia i jego powrót do pełni sił.

Stosowanie: Zalecany czas stosowania od 1 do 3 dni. Rekomendowana dawka preparatu 25 g na 1 litr ciepłej wody. Podawać po rozpuszczeniu 2 razy dziennie. Należy zapewnić dostęp do czystej wody, niektóre konie muszą przyzwyczaić się do smaku i zapachu preparatu. U źrebiąt preparatu nie należy podawać bezpośrednio po pojeniu mlekiem. Przed zastosowaniem preparatu lub przed przedłużeniem okresu stosowania należy zasięgnąć opinii lekarza weterynarii.

Skład: Dekstroza (glukoza), chlorek sodu, siarczan magnezu bezwodny, chlorek potasu.

 

szt.
zobacz więcej
Preparat wspoma.wydolność CAVALOR KickUp 1000ml Preparat wspoma.wydolność CAVALOR KickUp 1000ml
Producent: Cavalor

Na zamówienie

Cena: 395,00 zł

CAVALOR Kick Up wzbogaca normalną paszę szczególnie w łatwo i szybko wchłaniane witaminy, minerały, aminokwasy, kwasy omega 3 i 6, kwasy tłuszczowe i aromatyczne ekstrakty roślinne. Dzięki obecności tych wysokiej jakości składników odżywczych i ich wzajemnego oddziaływania, procesy fizjologiczne dostają dodatkowy impuls. Wyniki zastosowania Cavalor Kick Up są szybko zauważalne: poprawiony  w sposób widoczny nastrój konia, koń jest wyraźnie ożywiony i jego wydajność bardzo szybko się zwiększa.

szt.
zobacz więcej
Elektrolity BLACK HORSE HydraStar 1000ml Elektrolity BLACK HORSE HydraStar 1000ml
Producent: Black Horse

Dostępny

Cena: 75,00 zł

Black Horse Hydra Star - elektrolity w płynie. Mieszanka uzupełnia braki wody i minerałów (sód, potas, chlor) spowodowane silnym poceniem się zwierzęcia. Starannie dobrana kompozycja składników aktywnych, odpowiadająca strukturze końskiego potu, skraca czas powrotu konia do pełnej wydolności, wspomaga regenerację oraz zapewnia wysoki poziom sprawności, także w czasie długich treningów. Dzięki pochodzeniu mikroelementów ze związków chelatowych ich przyswajalność jest bardzo wysoka.

szt.
zobacz więcej
Elektrolity GLOBAL MEDICS Electrolytes 1000g Elektrolity GLOBAL MEDICS Electrolytes 1000g
Producent: Global Medics

Na zamówienie

Cena: 240,00 zł

Podczas wysiłku dochodzi do naturalnej utraty płynów i elektrolitów wraz z potem. Te elementy są jednak niezbędne do regeneracji tkanek i prawidłowego funkcjonowania mięśni i układu nerwowego. Niedobór płynów i elektrolitów może prowadzić do skurczów mięśni, zmniejszenia energii i odwodnienia. Nie tylko wysiłek może spowodować zaburzenie równowagi elektrolitowej, ale również stres i wysokie temperatury otoczenia.
Elektrolity Global Medics to kompletny produkt, który umożliwia szybką regeneracje dzięki zawartości wielu składników odżywczych. Chlorek sodu i chlorek potasu uzupełniają utratę płynów i niezbędnych minerałów. Preparat zawiera także ekstrakty z wodorostów zawierające litotam oraz magnez, wapno oraz witaminę C i E, które optymalizują pracę mięśni i układu nerwowego oraz zwiększają odporność organizmu. Dodatek aminokwasów sprzyja szybkiej regeneracji, której celem jest utrzymanie elastyczności mięśni podczas wysiłku.

szt.
zobacz więcej
Elektrolity HIPPOVITAL Elektrolit 1l Elektrolity HIPPOVITAL Elektrolit 1l
Producent: Hippovital

Chwilowo niedostępny

Cena: 40,00 zł

Produkt przeznaczony jest do wyrównania poziomu elektrolitów, utraconych przez silne pocenie się konia w czasie zajęć sportowych, podczas treningu lub przy wysokiej temperaturze otoczenia.

Skład:
Wapń 2,9 g
Sód 70 g
Magnez 1,2 g
Potas 35 g
Chlorki 148 g
Witamina E 700 mg
Witamina B2 234 mg
Witamina B12 2900 mcg
Witamina C 1750 mg
Żelazo 94 mg
Cynk 198 mg
Miedź 5,5 mg
Selen 1,8 mg

Sposób podawania:
Preparat podaje się starannie rozmieszany z wodą i / lub paszą. Preparat podaje się przez 1 - 3 dni w zależności od ilości wydzielonego potu. Należy zapewnić ciągły dostęp do świeżej wody.

zobacz więcej
Elektrolity OH ElectroHorse proszek 3kg Elektrolity OH ElectroHorse proszek 3kg
Producent: Over Horse

Dostępny

Cena: 185,00 zł

ELECTRO Horse: to preparat elektrolitowy, który wspomaga uzupełnianie strat wody i elektrolitów, zachodzących w organizmie konia w trakcie wzmożonego wysiłku, podczas gorących dni w okresie letnim, a także w czasie osłabienia organizmu, przy biegunce, podwyższonej temperaturze ciała, podczas stresu spowodowanego transportem, bądź w trakcie porodu. 

szt.
zobacz więcej
Elektrolity CAVALOR AnEnergy Boost 50g strzykawka Elektrolity CAVALOR AnEnergy Boost 50g strzykawka
Producent: Cavalor

Dostępny

Cena: 70,00 zł

Cavalor Energy Booster jest mieszanką opracowaną szczególnie dla koni sportowych (dietetyczny dodatek w postaci pasty), składający się z elektrolitów jak sód i potas, witaminy (B1, B2, B3, B6, B12 i C ), minerały (wapń i fosfor), aminokwasy i glukoza. Jest  w pełni i bardzo szybko wchłaniany (maksymalnie w  10 minut), aby zapobiec  wyczerpaniu  energii  konia.  Zobacz opakowanie dla dokładnych wartości etykiety.

szt.
zobacz więcej
Elektrolity CAVALOR ElectroliqBalance 1000ml Elektrolity CAVALOR ElectroliqBalance 1000ml
Producent: Cavalor

Chwilowo niedostępny

Cena: 176,00 zł

Cavalor Electroliq Balance zalecany szczególnie w upalne dni, po ciężkim treningu lub podczas długiego transportu. Dla koni, które piją mniej wody po ruchu lub ze względu na zmianę lokalizacji (zmienia się smak wody) - dodanie wtedy Electroliq Balance do wody pitnej może dać rozwiązanie. Jest jednak wskazane, aby najpierw sprawdzić, czy koń pije tyle samo wody z dodatkiem Electroliq Balance co w domu. Podczas zawodów można użyć Cavalor Energy Booster (pasta w tubkach), zawierający elektrolity oraz dodatkowe witaminy z grupy B i aminokwasy.

zobacz więcej
Elektrolity CAVALOR Electrolyte Balance 5kg Elektrolity CAVALOR Electrolyte Balance 5kg
Producent: Cavalor

Chwilowo niedostępny

Cena: 550,00 zł

CAVALOR Electrolyte Balance to suplement paszy, który uzupełnia braki, zawiera szereg istotnych elektrolitów (w tym sodu, potasu, magnezu i wapnia), jak również niektórych ważnych witamin z grupy B i witaminy E. Inne składniki obejmują aminokwasy i cukry, które dostarczają energię i promują wchłanianie elektrolitów.

zobacz więcej
Elektrolity CAVALOR Electrolyte Balance 800g Elektrolity CAVALOR Electrolyte Balance 800g
Producent: Cavalor

Dostępny

Cena: 176,00 zł

CAVALOR Electrolyte Balance to suplement paszy, który uzupełnia braki, zawiera szereg istotnych elektrolitów (w tym sodu, potasu, magnezu i wapnia), jak również niektórych ważnych witamin z grupy B i witaminy E. Inne składniki obejmują aminokwasy i cukry, które dostarczają energię i promują wchłanianie elektrolitów.

szt.
zobacz więcej
Elektrolity EQUIPOWER Elektrolyt liquid 1l Elektrolity EQUIPOWER Elektrolyt liquid 1l
Producent: EquiPower

Chwilowo niedostępny

Cena: 99,00 zł

Płynna pasza uzupełniająca dla koni z 3 punktami Power:

- wyrównanie strat elektrolitów
- pokrycie zapotrzebowania na substancje witalne
- utrzymanie sprawności

Zawartość:
białko surowe 0,2 %, tłuszcz surowy 0,0 %, włókno surowe 0,0 %, popiół surowy 25,9 %, woda 71,1 %, chlorek 14,7 %, sód 7,0 %, potas 3,6 %, wapno 0,4 %, magnez 0,2 %

Skład: Woda 71,7 %, chlorek sodu 17,8 %, chlorek potasu 6,9 %, chlorek magnezu 1,7 %, chlorek wapna 1,5 %, cukier gronowy 1,0 %

zobacz więcej
Elektrolity EQUISTRO Elytaan 1l Elektrolity EQUISTRO Elytaan 1l
Producent: Equistro

Na zamówienie

Cena: 252,00 zł

ELYTAAN pomaga przywrócić homeostazę wodno-elektrolitową uzupełniając straty wody, elektrolitów i innych niezbędnych substancji odżywczych, zachodzące na skutek wzmożonej potliwości podczas intensywnego wysiłku (trening, zawody). Skraca czas regeneracji organizmu, podnosi wydolność fizyczną i wytrzymałość.

szt.
zobacz więcej
Elektrolity EQUISTRO EnergyBooster 20g strzykawka Elektrolity EQUISTRO EnergyBooster 20g strzykawka
Producent: Equistro

Na zamówienie

Cena: 63,00 zł
szt.
zobacz więcej
Elektrolity FORAN EquiLyte 1kg Elektrolity FORAN EquiLyte 1kg
Producent: Foran

Chwilowo niedostępny

Cena: 149,00 zł

EQUILYTE "G" jest przyjemnie aromatyzowanym uzupełnieniem dietetycznym zapewniającym koniom wyścigowym i biorącym udział w zawodach stałą równowagę elektrolityczną.

zobacz więcej
Elektrolity ST.HIPPOLYT Elektrolyte 2,5kg Elektrolity ST.HIPPOLYT Elektrolyte 2,5kg
Producent: St.Hippolyt

Dostępny

Cena: 214,00 zł

Deficyt elektrolitów (chloru, sodu, potasu) prowadzi do osłabienia kondycji, zakłóceń funkcjonowania mięśni, a także spadku apetytu i utraty wagi.

Rozpuszczalne w wodzie elektrolity służą uzupełnieniu minerałów, w upalne dni, po intensywnym wysiłku fizycznym (trening/zawody), a także w okresie choroby (biegunka, kolka).

szt.
zobacz więcej

Oferujemy elektrolity dla koni od najlepszych marek, takich jak Cavalor, Equi Power, St. Hippolyt, Farnam i innych. Elektrolity dla koni występują w formie elektrolitów w płynie, elektrolitów w proszku oraz w postaci past.

Elektrolity dla koni stosuje się przede wszystkim wtedy, gdy zwierzę intensywnie się poci, co w efekcie prowadzi do ubytków wody i minerałów w jego organizmie. Taka sytuacja może mieć miejsce podczas intensywnego treningu lub treningu w upale, w czasie długiego transportu lub gdy zwierzę odczuwa stres bądź cierpi na biegunkę. Podanie zwierzęciu elektrolitów przyspiesza jego regenerację i powrót do pełnej wydolności.

Skład elektrolitów dla koni jest starannie opracowany w taki sposób, aby przyswajalność witamin i mikroelementów była jak najwyższa. Preparaty należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium