Ogłowia munsztukowe

Ogłowie BR Wendover Ogłowie BR Wendover
Producent: BR

Na zamówienie

Cena: 990,00 zł

Ogłowie munsztukowe wykonane z najwyższej jakości skóry.

Ogłowie zaprojektowano ze specjalnie wygiętą częścią potyliczną. Takie profilowanie pozwala zniwelować ucisk za uszami i jest szczególnie polecane dla delikatnych koni. Skóra na potylicy, w okolicach uszu jest bardzo wrażliwa wiele koni na ucisk tych miejsc reaguje napięciem i niezadowoleniem.

Ogłowie posiada wyjątkowo elegancki, anatomicznie profilowany opadający naczółek, ozdobiony rzędem dużych cyrkonii (prawdziwe kryształy Swarovskiego) o wspaniałym blasku.

Ekstra szeroki (4,5cm) lakierowany nachrapnik o lekko okrągłym profilu podszyto mięciutką podkładką na całej długości (w tym również w części zaciskowej).

Zapięcia do wędzidła i munsztuka na haczyki (mniejsza ilość widocznych klamerek), lekko profilowane sprzączki (chromowane).
Ogłowie dostępne w wersji czarnej, czarnej z białym podszyciem, a także w ciemnobrązowej skórze ze srebrnymi wykończeniami.

Ogłowie sprzedawane jest bez wodzy (sprzedawane oddzielnie).

zobacz więcej
Ogłowie KAVALKADE Dacira Ogłowie KAVALKADE Dacira
Producent: Kavalkade

Na zamówienie

Cena: 450,00 zł

Ogłowie munsztukowe wykonane z wysokiej jakości skóry, nachrapnik i pasek potyliczny miękko podszyte. Potyliczna część lekko wycięta, dzięki czemu uszy konia mają większą swobodę. Sprzączki wykonane ze stali nierdzewnej. W komplecie z wodzami skórzanymi. Naczółek prosty, nie zdobiony.

zobacz więcej
Ogłowie HH Chique Ogłowie HH Chique
Producent: Harry's Horse

Na zamówienie

Cena: 495,00 zł

Ogłowie munsztukowe z miękką, białą wyściółką oraz anatomicznie ukształtowanym i lakierowanym nachrapnikiem (4 cm szeroki) Ergonomiczny pasek potyliczny dla większego komfortu. Elegancki naczółek ozdobiony błyszczącymi kryształkami. Okucia ze stali nierdzewnej. W zestawie z wodzami.

zobacz więcej
Ogłowie munszt. WALDHAUSEN X-LineSuperSoft Ogłowie munszt. WALDHAUSEN X-LineSuperSoft
Producent: Waldhausen

Dostępny

Cena: 450,00 zł

Ogłowie munsztukowe wykonane z niezwykle miękkiej skóry. Nachrapnik, naczółek oraz potylica ogłowia są miękko wyściełane co zapobiega otarciom. Zakrzywiony naczółek z dużymi, przezroczystymi kryształkami dodaje szyku i elegancji. Ogłowie posiada okucia ze stali nierdzewnej.
W zestawie z ogłowiem sprzedawane są wodze parciane.

  • Niezwykle miękka skóra
  • Anatomicznie ukształtowana potylica
  • Zakrzywiony naczółek z dużymi, przezroczystymi kryształkami
  • Nachrapnik, naczółek oraz potylica miękko wyściełane
  • Okucia ze stali nierdzewnej
zobacz więcej

Ogłowie munsztukowe - charakteryzujące się tym, że mają dwie wodze i cztery paski policzkowe - są mniej popularne niż inne rodzaje ogłowia. Używa się ich przede wszystkim w ujeżdżaniu. Są polecane tylko doświadczonym jeźdźcom.

W naszej ofercie mamy ogłowia munsztukowe wykonane z wysokiej jakości skóry, dodatkowo miękko podszyte w niektórych miejscach. Są to produkty takich uznanych marek jak Kavalkade, Start, BR, HKM, Horze czy Busse.

Niektóre ogłowia munsztukowe są bardzo eleganckie i mają zdobiony naczółek (również oryginalnymi kryształami Swarovskiego), inne modele mają prostszą budowę, ale również prezentują się nienagannie. Tak jak inne rodzaje ogłowia, ogłowie meksykańskie jest symetryczne i regulowane, dzięki czemu można do dobrze dopasować do głowy konia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium