🚚 Darmowa dostawa od 299 zł! (paczki do 10 kg)! 🚚 Zamów paczkę od wtorku do piątku do godz. 10:00, a my wyślemy ją jeszcze tego samego dnia!

Szybki kontakt

Stacjonarny Sklep Jeździecki 

Michała Korpala 4

30-389 Kraków

Kontakt telefoniczny 

Formularz kontaktowy

Formularz

Wędzidła oliwkowe 2*łamane

Wędzidło oliwka START Anatomic niem/sr peł 2*łam Wędzidło oliwka START Anatomic niem/sr peł 2*łam
Producent: Start

Dostępny

Cena: 92,00 zł

Wędzidło oliwkowe pełne z łącznikiem wykonane z niemieckiego srebra wspomagającego przyjęcie kiełzna przez konia. Dla lepszego dopasowania zostało anatomicznie wygięte, przez co lepiej układa się w końskim pysku. Grubość 16mm, średnica kółek 70 mm

zobacz więcej
Wędzidło oliwkowe START pełne, podwójnie łamane Wędzidło oliwkowe START pełne, podwójnie łamane
Producent: Start

Dostępny

Cena: 88,00 zł

Wędzidło oliwkowe anatomiczne z łącznikiem z niemieckiego srebra, wykonane ze stali nierdzewnej, pełne, podwójnie łamane.

zobacz więcej
Wędzidło oliwkowe START puste, podwójnie łamane Wędzidło oliwkowe START puste, podwójnie łamane
Producent: Start

Dostępny

Cena: 79,00 zł

Podwójnie łamane wędzidło oliwkowe z miedzianym łącznikiem. Wykonane ze stali szlachetnej, puste.  Grubość 21 mm.

zobacz więcej
Wędzidło oliwkowe START anat/miedź/ł pełne 2*łam Wędzidło oliwkowe START anat/miedź/ł pełne 2*łam
Producent: Start

Dostępny

Cena: 79,00 zł

Oliwkowe wędzidło podwójnie łamane firmy "Start". Posiada anatomiczny kształt i jest pełne, dzięki czemu trudno je zgryźć przez konia. 

zobacz więcej
Wędzidło oliwka SPRENGER Dynamic RS KK 2*łam Wędzidło oliwka SPRENGER Dynamic RS KK 2*łam
Producent: Sprenger

Dostępny

Cena: 885,00 zł

Wędzidło oliwkowe z systemem Dynamic RS. Anatomiczny ścięgierz w wędzidle Dynamic RS układa się idealnie w pysku, co powoduje delikatny i równomierny nacisk na cały język i jego okolice. Dodatkowo, występuje w tym przypadku bardzo efektywny kontakt w kącikach pyska, utrzymując w ten sposób „konia na wędzidle”. Dynamic RS jest bardzo przyjazne dla pyska, dzięki charakterystycznemu łącznikowi KK-Ultra oraz oliwkowym wykończeniom.

zobacz więcej
Wędzidło oliwkowe BR D-Ring pełne Wędzidło oliwkowe BR D-Ring pełne
Producent: BR

Dostępny

Cena: 198,00 zł

Wędzidło oliwkowe typu D, podwójnie łamane. Grubość wędzidła 16mm.

zobacz więcej
Wędzidło oliwkowe HH Sweet Iron pełne Wędzidło oliwkowe HH Sweet Iron pełne
Producent: Harry's Horse

Dostępny

Cena: 159,00 zł

Wędzidło firmy Harry's Horse. Wykonane ze słodkiego żelaza (połączenia czarnego żelaza i miedzi). Powoli utlenia się i jest nieszkodliwe dla konia. Zachęca do żucia, ma słodki smak. Podwójnie łamane, z anatomicznie ukształtowanym łącznikiem.  Pierścienie wykonane ze stali nierdzewnej.

zobacz więcej
Wędzidło D-ring SPRENGER Satinox 2*łam 14mm Wędzidło D-ring SPRENGER Satinox 2*łam 14mm
Producent: Sprenger

Chwilowo niedostępny

Cena: 299,00 zł

Wędzidło D-Ring podwójnie łamane Satinox, to najnowsza propozycja Sprengera - wysokiej jakości odpowiednik anatomicznie ukształtowanych wędzideł (podobne do Dynamics). Wykonane ze stali nierdzewnej, charakteryzuje się doskonałą obróbką i najwyższą jakością materiału. Dzięki zakrzywionemu kształtowi wędzidło Satinox równomiernie rozkłada nacisk, zapewnia dużo miejsca na język oraz umożliwia bezpośredni i precyzyjny efekt działania.

Gama Satinox oferuje szeroki wybór modeli dla wszystkich koni, dyscyplin i poziomów wyszkolenia, tworząc interesujący asortyment w przystępnej cenie.

zobacz więcej
Wędzidło oliwka HH Copper Rollers 2*łamane Wędzidło oliwka HH Copper Rollers 2*łamane
Producent: Harry's Horse

Chwilowo niedostępny

Cena: 149,00 zł

Wędzidło wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki rolkom koń chętniej przeżuwa wędzidło i stymulowane jest wydzielanie śliny.

zobacz więcej
Wędzidło oliwka HH FrenchMouth 13mm pełne 2*łamane Wędzidło oliwka HH FrenchMouth 13mm pełne 2*łamane
Producent: Harry's Horse

Dostępny

Cena: 135,00 zł

Wędzidło oliwkowe podwójnie łamane, wykonane ze stali nierdzewnej.

zobacz więcej
Wędzidło oliwka HH Roll-R FrenchMouth 14mm pełne Wędzidło oliwka HH Roll-R FrenchMouth 14mm pełne
Producent: Harry's Horse

Chwilowo niedostępny

Cena: 158,00 zł

Podwójnie łamane wędzidło typu oliwka ze specjalną przekładką „Roll-R”. Zapewnia równomierny nacisk na język. Ze względu na swój kształt idealnie nadaje się dla koni z drobnym pyskiem. Ponieważ części wędzidła mogą poruszać się niezależnie od siebie, możliwa jest bardziej skoncentrowana praca z jednej strony. Wędzidło zostało anatomicznie ukształtowane, aby zapewnić dobre ułożenie w pysku. Wykonane w całości ze stali nierdzewnej.

zobacz więcej
Wędzidło oliwka HORZE Eggbutt Rubber 2*łamane Wędzidło oliwka HORZE Eggbutt Rubber 2*łamane
Producent: Horze

Dostępny

Cena: 149,00 zł

Podwójnie łamane, gumowe wędzidło oliwkowe jest wyjątkowo korzystne dla koni wrażliwych, ponieważ jest bardziej elastyczne, a guma zachęca do przeżuwania i wydzielania śliny.

zobacz więcej
Wędzidło oliwka SPRENGER KK 18mm 2*łam Wędzidło oliwka SPRENGER KK 18mm 2*łam
Producent: Sprenger

Chwilowo niedostępny

Cena: 835,00 zł

KK ULTRA – opatentowany przez HS Sprenger system bazujący na wykorzystaniu wyjątkowej wrażliwości końskiego języka.

Wędzidła oliwkowe utrzymują stałą - centralną pozycję wędzidła w pysku oraz zapobiegają "przeciąganiu" wędzidła. Dzięki temu łącznik systemu KK Ultra realizuje delikatny nacisk na cetralną strefę języka. Dają dodatkowe wsparcie boczne. Wskazane dla koni mających tendencję do wypadania na łukach i woltach.
Ze względu na "stałe" połączenie scięgierza z pierścieniami ( oliwka ) realizują bardziej bezpośrednio przenoszenie działania/nacisku - na język i dolną szczękę.
Nadają się szczególnie dla koni z wrażliwymi kącikami pyska - nie przyszczypują warg.

zobacz więcej
Wędzidło oliwka SPRENGER KK-Ultra 2*łamane Wędzidło oliwka SPRENGER KK-Ultra 2*łamane
Producent: Sprenger

Chwilowo niedostępny

Cena: 835,00 zł


Wędzidła oliwkowe utrzymują stałą - centralną pozycję wędzidła w pysku oraz zapobiegają "przeciąganiu" wędzidła. Dzięki temu łącznik systemu KK Ultra realizuje delikatny nacisk na cetralną strefę języka. Dają dodatkowe wsparcie boczne. Wskazane dla koni mających tendencję do wypadania na łukach i woltach. Ze względu na "stałe" połączenie scięgierza z pierścieniami ( oliwka ) realizują bardziej bezpośrednio przenoszenie działania/nacisku - na język i dolną szczękę. Nadają się szczególnie dla koni z wrażliwymi kącikami pyska - nie przyszczypują warg.

zobacz więcej
Wędzidło oliwka SPRENGER NovoContact 2*łamane Wędzidło oliwka SPRENGER NovoContact 2*łamane
Producent: Sprenger

Dostępny

Cena: 919,00 zł

Wędzidła oliwkowe nadają się szczególnie dla koni z wrażliwymi kącikami pyska - nie przyszczypują warg. Utrzymują stałą - centralną pozycję wędzidła w pysku oraz zapobiegają "przeciąganiu" wędzidła. Dzięki temu łącznik systemu KK Ultra realizuje delikatny nacisk na cetralną strefę języka. W wędzidle Novocontakt wykorzystywany jest także system KK ULTRA – opatentowany przez HS Sprenger system bazujący na wykorzystaniu wyjątkowej wrażliwości końskiego języka.
Dzięki zmniejszeniu łącznika z 4 do 2,5 cm – wędzidło jest bardziej dopasowane do ilości miejsca w końskim pysku oraz zmniejsza się nacisk na boczne części pyska i żuchwy.

zobacz więcej
Wędzidło oliwka SPRENGER Satinox 2*łam 14mm Wędzidło oliwka SPRENGER Satinox 2*łam 14mm
Producent: Sprenger

Chwilowo niedostępny

Cena: 305,00 zł

Wędzidło oliwkowe podwójnie łamane Satinox, to najnowsza propozycja Sprengera - wysokiej jakości odpowiednik anatomicznie ukształtowanych wędzideł (podobne do Dynamics). Wykonane ze stali nierdzewnej, charakteryzuje się doskonałą obróbką i najwyższą jakością materiału. Dzięki zakrzywionemu kształtowi wędzidło Satinox równomiernie rozkłada nacisk, zapewnia dużo miejsca na język oraz umożliwia bezpośredni i precyzyjny efekt działania.

zobacz więcej
Wędzidło SPRENGER Dynamic RS D-Ring 14mm 2*łam Wędzidło SPRENGER Dynamic RS D-Ring 14mm 2*łam
Producent: Sprenger

Dostępny

Cena: 885,00 zł

Wędzidła Dynamic RS są ukształtowane w taki sposób, że leżą anatomicznie prawidłowo między językiem a podniebieniem i nie uciskają wrażliwych części jamy ustnej.

Istotny jest fakt, iż przy prawidłowym dopasowaniu wędzidła, nie kaleczą podniebienia konia oraz  wyeliminowany został efekt „dziadka do orzechów”.
Przy prawidłowym użyciu wędzidła Dynamic RS zapewniają pewny kontakt - nawet z wrażliwymi końmi lub mającymi tendencję do obcierających się kącików.

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium