🚚 Darmowa dostawa od 299 zł! (paczki do 10 kg)! 🚚 Zamów paczkę od wtorku do piątku do godz. 10:00, a my wyślemy ją jeszcze tego samego dnia!

Szybki kontakt

Stacjonarny Sklep Jeździecki 

Michała Korpala 4

30-389 Kraków

Kontakt telefoniczny 

Formularz kontaktowy

Formularz

Książki dla dzieci, malowanki

Album z naklejkami AKSJOMAT Koniki Album z naklejkami AKSJOMAT Koniki
Producent: Aksjomat

Chwilowo niedostępny

Cena: 7,00 zł

Autorem tytułu "Koniki. Minialbum z naklejkami" jest Agnieszka Bator.

zobacz więcej
Album z naklejkami AKSJOMAT Urocze Kucyki 20x24 Album z naklejkami AKSJOMAT Urocze Kucyki 20x24
Producent: Aksjomat

Dostępny

Cena: 11,00 zł

Seria brokatowych albumów z naklejkami o zwierzętach wyróżnia się nowoczesnym opracowaniem graficznym. W środku znajdują się starannie wyselekcjonowane ilustracje i fotografie zwierzaków oraz bogaty zestaw okrągłych naklejek, łatwych do naklejania nawet dla maluchów.
Bawiąc się naklejkami, dzieci poprawią sprawność manualną, a dzięki ciekawostkom wzbogacą wiedzę na temat zwierząt. Książeczki polecamy do rozwijającej zabawy.

szt.
zobacz więcej
Kolorowanka aksamitna AVENIR Jednorożec 126x29,5 Kolorowanka aksamitna AVENIR Jednorożec 126x29,5
Producent: Avenir

Dostępny

Cena: 27,00 zł

Na czym polega kolorowanie? Na wypełnianiu barwą gotowych konturów. Kto powiedział, że te kontury nie mogą być... aksamitne?! Wyjątkowa kolorowanka Avenir z jednorożcem jest arkuszem papieru z konturami z aksamitnego materiału. Gotowy obraz robi piorunujące wrażenie! Dla dzieci powyżej 3. roku życia.

szt.
zobacz więcej
Książeczka AKSJOMAT ZnajdźRóżnice z konikiem Książeczka AKSJOMAT ZnajdźRóżnice z konikiem
Producent: Aksjomat

Dostępny

Cena: 7,00 zł

Znajdź różnice dla przedszkolaka" to kształcąca rozrywka dla małych detektywów. Szukając szczegółów, którymi różnią się obrazki, dziecko dobrze się bawi, a jednocześnie ćwiczy spostrzegawczość i cierpliwość.

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Książeczka edukacyjna AKSJOMAT Magiczne Koniki Książeczka edukacyjna AKSJOMAT Magiczne Koniki
Producent: Aksjomat

Dostępny

Cena: 17,00 zł

Magiczne koniki. Aktywizujące zabawy dla dzieci to zbiór łamigłówek oraz kolorowanek rozwijających wiele przydatnych umiejętności. W książce dzieci znajdą osiem typów zadań:

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Książeczka edukacyjna AKSJOMAT Słodkie Kucyki Książeczka edukacyjna AKSJOMAT Słodkie Kucyki
Producent: Aksjomat

Dostępny

Cena: 17,00 zł
Książka wydana w 2022 roku. Autor książki: Monika Basiejko. Wydawnictwo: Aksjomat. Okładka: Miękka. Dedykowane Dla malucha (0-3 lata). Kod ISBN: 9788382135244
 
szt.
zobacz więcej
Książeczka edukacyjna AMEET Dzień w Stadninie Książeczka edukacyjna AMEET Dzień w Stadninie
Producent: AMEET

Dostępny

Cena: 22,00 zł
Książka wydana w 2022 roku. Wydawnictwo: Ameet. Okładka: Miękka. Dedykowane Dla malucha (0-3 lata). Kod ISBN: 9788325339906
 
szt.
zobacz więcej
Książeczka edukacyjna AMEET Kolorowanka + naklejki Książeczka edukacyjna AMEET Kolorowanka + naklejki
Producent: AMEET

Dostępny

Cena: 17,00 zł

Horse Club. Kolorowanka z Naklejkami
Kolorowanka z Naklejkami zapewni dziecku świetną zabawę, a przy okazji pomoże doskonalić kluczowe dla wieku przedszkolnego umiejętności. Załączone do książeczki barwne naklejki stanowią wzór do pokolorowania czarno-białych rysunków – jest to doskonałe ćwiczenie spostrzegawczości oraz zdolności manualnych.

 Format 205 × 288 mm / 16 stron / oprawa miękka

szt.
zobacz więcej
Książeczka edukacyjna AMEET Naklejam i koloruję Książeczka edukacyjna AMEET Naklejam i koloruję
Producent: AMEET

Dostępny

Cena: 25,00 zł

Książka do kolorowania z naklejkami

  • adresowana do dzieci w wieku przedszkolnym
  • książka łącząca kolorowanie i naklejanie
  • ćwiczenie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej
  • barwne naklejki stanowią wzór do kolorowania obrazków
szt.
zobacz więcej
Książeczka edukacyjna PHIDAL Jednorożce+figurki Książeczka edukacyjna PHIDAL Jednorożce+figurki
Producent: PHIDAL

Chwilowo niedostępny

Cena: 75,00 zł

Odkryj MOC ZABAWY! W środku znajdziesz świetnie zilustrowane opowiadanie, 10 figurek z postaciami charakterystycznymi oraz matę do zabawy. Dzięki temu zestawowi przeżyjesz niesamowite przygody za swoimi ulubionymi bohaterami!

zobacz więcej
Książeczka edukacyjna ZIELONA SOWA Jednorożce+nakl Książeczka edukacyjna ZIELONA SOWA Jednorożce+nakl
Producent: Zielona Sowa

Chwilowo niedostępny

Cena: 26,00 zł

Dla wszystkich fanów jednorożców! Teraz te piękne stworzenia możecie sami przystrajać i dobierać im dodatki spośród naklejek z książki. Wszystko zależy od Waszego projektu!

W serii „Ubieranki z naklejkami” znajdziecie pięknie ilustrowane opowiadania, a ich bohaterów będziecie mogli ubierać według swojego pomysłu. Do dyspozycji macie aż 3 arkusze z naklejkami!

zobacz więcej
Książeczka sensoryczna AKSJOMAT Dotknij jednorożce Książeczka sensoryczna AKSJOMAT Dotknij jednorożce
Producent: Aksjomat

Dostępny

Cena: 36,00 zł

Jednorożce, o tym wiecie, gdzieś w bajkowym żyją świecie. Chcesz ich dotknąć? Nie ma sprawy. Zapraszamy do zabawy! Zapraszamy do zabawy z bajkowymi jednorożcami. W książeczce na dziecko czekają barwne ilustracje z silikonowymi elementami, stymulującymi zmysły malucha. Wszystkie jednorożce mają swój indywidualny wzór, dzięki czemu dotykanie każdego ze zwierzaków będzie odmiennym doświadczeniem. Silikonowe wkładki zapewniają dodatkową rozrywkę dziecku, a także stymulują prawidłowy rozwój mózgu. W książeczce znajdują się także zabawne wierszyki opisujące postacie, które w niej występują. Maluch może poznać więc jednorożca Eleni, Dafne, Karen, Tornado oraz Astrusia. Książeczka sensoryczna – doskonały sposób na stymulowanie zmysłów malucha. Przeznaczona dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat.

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Książka "Konik" Książka "Konik"
Producent: Skrzat

Dostępny

Cena: 8,00 zł

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

szt.
zobacz więcej
Książka AKSJOMAT SłodkieJednorożce z cekinami Książka AKSJOMAT SłodkieJednorożce z cekinami
Producent: Aksjomat

Dostępny

Cena: 34,00 zł

W zamian za radosne miny w książce mamy dziś cekiny! Więc pytają jednorożce czy ktoś chce ich dotknąć. Kto chce? Ta książeczka sensoryczna z cekinami stymuluje zmysły malucha. Dziecko ogląda ilustracje niezwykłych jednorożców oraz dotyka i bawi się kolorowymi cekinami – każdy jednorożec ma inny kolor dołączonych dwustronnych wstawek z cekinami. Dotykając cekinów, dziecko uspokaja emocje, wycisza się i rozluźnia. Na starannych i odpowiednich dla małych dzieci kolorowych ilustracjach dziecko spotka się z barwnymi jednorożcami: świętującą urodziny Luną, marzącym o gwiazdach Pinkim, nurkującą w oceanie Perłą, brykającym po łące Kwiatusiem oraz łasuchem Cukiereczkiem. Dodatkowym walorem książki są krótkie zabawne wierszyki o zwierzętach z ilustracji – doskonałe do ćwiczenia pamięci dziecka oraz wzbogacające jego słownictwo. Ta książka oprócz walorów poznawczych i zabawowych jest przede wszystkim doskonałą pomocą do ćwiczeń sensorycznych i motoryki małej malucha. „Dotknij i poczuj” – doskonały sposób na udaną zabawę i rozwój dziecka. Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat.

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Malowanka AKSJOMAT Jednorożce i Kucyki Malowanka AKSJOMAT Jednorożce i Kucyki
Producent: Aksjomat

Dostępny

Cena: 14,00 zł

Kolorowanki o lubianej przez dzieci tematyce, dzięki którym najmłodsi fani kucyków ćwiczą sprawność manualną, uczą się odróżniać kolory, uspokajają się i wyciszają, a także ćwiczą koncentrację i cierpliwość. Duże i starannie wykonane ilustracje z pewnością przypadną do gustu najmłodszym odbiorcom.

szt.
zobacz więcej
Malowanka AKSJOMAT KolorujęKucyki+ kredka kol Malowanka AKSJOMAT KolorujęKucyki+ kredka kol
Producent: Aksjomat

Dostępny

Cena: 24,00 zł

Kolorowanie uczy cierpliwości i staranności. Kolorując, dziecko rozwija się manualnie i ćwiczy koncentrację. Rysunki wspaniałych kucyków zachęcą dzieci do kolorowania, a dołączone naklejki i zaczarowana tęczowa kredka uatrakcyjnią kreatywną zabawę. Zaczaruj kredką obrazki i baw się kolorowaniem!

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Malowanka AKSJOMAT Kucyki i jednorożce Malowanka AKSJOMAT Kucyki i jednorożce
Producent: Aksjomat

Dostępny

Cena: 14,00 zł

Kolorowanki o lubianej przez dzieci tematyce z niezwykle starannymi ilustracjami z pewnością przypadną do gustu małym odbiorcom. Dodatkową zaletą książeczki jest nietypowy format z kokardką. Kolorowanie uspokaja, wycisza, rozwija wyobraźnię i zdolności manualne. Zapraszamy do wspólnej zabawy w kolorowanie!

szt.
zobacz więcej
Malowanka AKSJOMAT Kucyki Przyjaciele Malowanka AKSJOMAT Kucyki Przyjaciele
Producent: Aksjomat

Dostępny

Cena: 12,00 zł

Kolorowanki o lubianej przez dzieci tematyce. Starannie wykonane i bogate w szczegóły ilustracje z pewnością przypadną do gustu małym odbiorcom. Dziecko bawi się, kolorując i naklejając naklejki, ćwiczy sprawność manualną, uczy się odróżniać kolory, wycisza się i ćwiczy koncentrację. Kucyki i ich przyjaciele zapraszają do magicznego świata kolorowanek.

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Małym miłośnikom koni proponujemy malowanki, kolorowanki, ubieranki i książeczki edukacyjne, oczywiście z końmi i o koniach (oraz jednorożcach). Wszystkie produkty opatrzone są pięknymi, kolorowymi ilustracjami, które podobają się dzieciom.

Szczególnie polecamy malowanki wodne. Są one idealne dla małych dzieci - łączą zabawę z ćwiczeniem sprawności manualnej. Ponieważ w ich przypadku do malowania nie używa się farb, ale wodę, łatwiej jest zachować porządek podczas dziecięcej zabawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium