Profesjonalny sklep jeździecki

do kasy suma: 0,00 zł
Zwroty i reklamacje

Zwroty

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) kupujący może zrezygnować (w drodze odstąpienia od umowy) z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wypełniając formularz dostępny w załączniku Formularz Zwrotu rzeczonej w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki (nadane e-mailem, pocztą lub bezpośrednio w sklepie). Prosimy również o załączenie jednego z dokumentów potwierdzających zakup np. fakturę/ kserokopię faktury/ paragon fiskalny/ potwierdzenie płatności elektronicznej/ e-mail potwierdzający zakup.
Koszt wysyłki zwrotnej zawsze pokrywa kupujący. Kupującemu wraz ze zwrotem należności za produkt, zwracana jest równowartość najtańszej przesyłki dostępnej w momencie zakupu.

 

                                                                      SKLEP NIE PRZYJMUJE ZWROTÓW ZA POBRANIEM

Reklamacje

Prosimy zawsze sprawdzić przy odbiorze, czy paczka nie ma widocznych zewnętrznych uszkodzeń, ponieważ za zniszczenia powstałe przy przewozie odpowiada przewoźnik i to u przewoźnika należy w takim przypadku reklamować przesyłkę.

Jeśli towar ma wady fabryczne, prosimy o wypełnienie zgłoszenia reklamacyjnego: Formularz Reklamacyjny.  Po przesłaniu na wskazany adres listownie lub elektronicznie skontaktuje się z Państwem pracownik odpowiedzialny za reklamacje w celu ustalenia dalszego postępowania.

 

Przesyłki prosimy kierować na adres firmy:
Horse-Trade s.c.
Jana Dekerta 18
30-703 Kraków

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl