Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Dengie

Pasza DENGIE Alfa-Beet lucerna+wysłodki 20kg Pasza DENGIE Alfa-Beet lucerna+wysłodki 20kg
Producent: Dengie

Dostępny

Cena: 120,00 zł

Dengie Alfa Beet 20kg to niskocukrowa mieszanka lucerny i niemelasowanych wysłodków buraczanych. Do stosowania w postaci namoczonej (mesz).

szt.
zobacz więcej
Sieczka DENGIE Alfa-A bez melasy 20kg Sieczka DENGIE Alfa-A bez melasy 20kg
Producent: Dengie

Dostępny

Cena: 135,00 zł

Sieczka DENGIE Alfa-A bez melasy z lucerny z ziołami bez dodatku melasy. Z uwagi na stosunkowo wysoką kaloryczność szczególnie dedykowana koniom w średnio intensywnym i ciężkim treningu lub tym, które słabo przybierają na masie ciała. Zawiera dodatek ziół: mięty i kozieradki oraz oleju rzepakowego. Charakteryzuje się naturalnie bardzo niską zawartością cukrów i skrobi. Posiada certyfikację Laminitis Trust, który zapewnia bezpieczeństwo w żywieniu koni z tendencją do ochwatu lub z problemami rogu kopytowego. Wysoka jakość higieniczna i strawna sprawia, że jest to produkt idealny dla koni z problemami natury oddechowej i pokarmowej.

szt.
zobacz więcej
Sieczka DENGIE Alfa-A Oil 20kg Sieczka DENGIE Alfa-A Oil 20kg
Producent: Dengie

Dostępny

Cena: 145,00 zł

Dengie Alfa A Oil to sieczka o właściwościach kondycjonujących. Służy poprawie przyrostów masy mięśniowej i rzeźby mięśni. Wysoka wartość kaloryczna osiągnięta bez udziału zbóż i węglowodanów niestrukturalnych zapewnia szybkie przyrosty masy ciała i odpowiednią podaż energii koniom w intensywnym treningu bez efektu nadpobudliwości

szt.
zobacz więcej
Sieczka DENGIE Alfa-A Original 20kg Sieczka DENGIE Alfa-A Original 20kg
Producent: Dengie

Dostępny

Cena: 125,00 zł

Dengie Alfa A Original to czysta lucerna w postaci lekkostrawnej sieczki,. Zapewnia podaż długo uwalnianej energii na poziomie 10 MJ/kg.
Produkt wykonany z surowca poddanego obróbce technologicznej (krótkie suszenie bardzo gorącym powietrzem) zapewniającej zatrzymanie naturalnych wartości pokarmowych roślin w niezmienionej formie.

szt.
zobacz więcej
Sieczka DENGIE Condition&Shine 20kg Sieczka DENGIE Condition&Shine 20kg
Producent: Dengie

Dostępny

Cena: 132,00 zł

Wyjątkowa sieczka, która jest połączeniem miękkich, ciętych włókien z włóknami granulowanymi, olejem rzepakowym, olejkiem miętowym, delikatną powłoką melasy i premiksem mineralno-witaminowym. Sieczka o umiarkowanej kaloryczności i zawartości białka, wysokostrawna, odżywcza i bardzo smakowita.

szt.
zobacz więcej
Sieczka DENGIE Healthy Hooves bez melasy 20kg Sieczka DENGIE Healthy Hooves bez melasy 20kg
Producent: Dengie

Dostępny

Cena: 125,00 zł

Sieczka Healthy Hoovess Molasses Free to sieczka bez melasy poprawiająca stan kopyt dla koni po ochwacie lub grupie ryzyka ochwatu. Jest to kompletna pasza z dodatkiem oleju rzepakowego w zastępstwie melasy, specjalnie opracowana na prośbę klientów przez Dengie Horse Feeds.

szt.
zobacz więcej
Sieczka DENGIE Healthy Tummy 20kg Sieczka DENGIE Healthy Tummy 20kg
Producent: Dengie

Dostępny

Cena: 145,00 zł

Jak sama nazwa wskazuje jest to pasza na "zdrowy brzuszek". Specjalna pasza dla koni z problemami gastrycznymi. Polecana dla koni w chorobie wrzodowej lub tych w grupie ryzyka wrzodów.

szt.
zobacz więcej
Sieczka DENGIE Hi Fi bez melasy 20 kg Sieczka DENGIE Hi Fi bez melasy 20 kg
Producent: Dengie

Dostępny

Cena: 125,00 zł

Sieczka DENGIE Hi Fi bez melasy, to idealna sieczka dla koni rekreacyjnych i kucyków wymagających diety o niskiej zawartości cukru i skrobi. Może być podawana na sucho lub np. zwilżona wodą.

szt.
zobacz więcej
Sieczka DENGIE HI FI Lite 20kg Sieczka DENGIE HI FI Lite 20kg
Producent: Dengie

Dostępny

Cena: 116,00 zł

Uniwersalna, niskokaloryczna, wysokowłóknista sieczka dla koni z tendencją do nadwagi lub ochwatu. Może być stosowana jako całkowity lub częściowy zamiennik siana. Zawiera mniejszy poziom cukrów niż przeciętne siano. Posiada certyfikację Laminitis Trust, która zapewnia bezpieczeństwo w żywieniu koni z tendencją do ochwatu lub z problemami rogu kopytowego. Technika suszenia komponentów oraz dodatek inhibitora zanieczyszczeń  sprawia, że jest to produkt idealny dla koni z problemami natury oddechowej i pokarmowej.

szt.
zobacz więcej
Sieczka DENGIE Hi Fi Senior 20kg Sieczka DENGIE Hi Fi Senior 20kg
Producent: Dengie

Dostępny

Cena: 129,00 zł

Dengie HI-FI Senior to łatwa do przyjmowania i przeżucia pasza skomponowana z wysoko strawnych włókien odpowiednia dla wszystkich grup użytkowych koni, szczególnie tych z problemami w uzębieniu. 
To mieszanina miękkich i łatwostrawnych elementów traw i lucerny.
Wysoka jakość higieniczna i strawna sprawia, że jest to produkt idealny dla koni z problemami natury oddechowej i pokarmowej. W składzie naturalne antyoksydanty, które opóźniają efekty starzenia organizmu.

szt.
zobacz więcej
Sieczka DENGIE Meadow Grass&Herbs 15kg Sieczka DENGIE Meadow Grass&Herbs 15kg
Producent: Dengie

Dostępny

Cena: 115,00 zł

Dengie Meadow Grass with Herbs to sieczka z traw z dodatkiem ziół

Pasza Meadow Grass with Herbs to źródło oczyszczonego suszu z wysokiej jakości traw, pozyskana z roślin wolnych od działania chemii i bez konserwantów. Może być zdrowym i smacznym dodatkiem do żłobu każdego konia. Jest też świetnym zamiennikiem paszy objętościowej (siana, sianokiszonki). 

szt.
zobacz więcej
Sieczka DENGIE Meadow Lite with Herbs 15kg Sieczka DENGIE Meadow Lite with Herbs 15kg
Producent: Dengie

Dostępny

Cena: 112,00 zł

DENGIE Meadow Lite with Herbs 15kg to wyjątkowa mieszanka wysokiej jakości suszu z brytyjskich traw oraz słomy owsianej, stworzona z myślą o zapewnieniu Twojemu koniowi nie tylko pełnowartościowego pożywienia, ale także doskonałego doświadczenia smakowego. Unikalna formuła tego produktu opiera się na starannie dobranych składnikach, które dbają o zdrowie i dobre samopoczucie konia.

szt.
zobacz więcej
Sieczka DENGIE Performance Fibre 20kg Sieczka DENGIE Performance Fibre 20kg
Producent: Dengie

Chwilowo niedostępny

Cena: 145,00 zł

Dengie Performance Fibre to sieczka z suszu z traw oraz lucerny.

Sportowe konie bywają wybredne i czasem trudno zachęcić je do jedzenia. Wysokokaloryczna sieczka Performance Fibre dostarcza wyłącznie długo uwalnianej energii. Zawiera dodatki, które z pewnością zachęcą najbardziej wybredne przypadki.

zobacz więcej
Sieczka DENGIE UlserLite dla koni wrzodowych 20kg Sieczka DENGIE UlserLite dla koni wrzodowych 20kg
Producent: Dengie

Dostępny

Cena: 135,00 zł

Sieczka stworzona z myślą o koniach, które cierpią na chorobę wrzodową, bądź są w grupie ryzyka, a jednocześnie dobrze wykorzystują paszę. Dengie Ulser Lite zawiera w składzie mix wysokostrawnych źródeł włókna – słomy, traw i lucerny – tak aby zapewnić wysoką podaż włókna przy jednoczesnym obniżeniu kaloryczności. Z ostatnich badań wynika(Jansson et al., 2007), że dodatek słomy w diecie koni nie zwiększa ryzyka choroby wrzodowej.

szt.
zobacz więcej
Trawokulki DENGIE Grass Pellets 20kg Trawokulki DENGIE Grass Pellets 20kg
Producent: Dengie

Dostępny

Cena: 120,00 zł

W 100% naturalna trawa łąkowa najwyższej jakości. Wysokowłóknista i wysokostrawna pasza bez dodatków - melasy, konserwantów, i wypełniaczy.

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium