Opcje przeglądania

Pasze dla źrebiąt

Pasza CAVALOR Start&Go granulki z mlekiem 15kg Pasza CAVALOR Start&Go granulki z mlekiem 15kg
Producent: Cavalor

Dostępny

Cena: 128,00 zł

Cavalor Start & Go Soft to smaczne miękkie granulki z mlekiem w proszku dla źrebiąt od 1 miesiąca życia do co najmniej 1 miesiąca po odsadzeniu. Te pożywne, smaczne i lekkostrawne granulki są idealne do wprowadzania źrebiąt do paszy treściwej oraz do zapobiegania zahamowaniu wzrostu.

szt.
zobacz więcej
Pasza NUBA EQUI Baby Mix 2G dla źrebiąt musli 20kg Pasza NUBA EQUI Baby Mix 2G dla źrebiąt musli 20kg
Producent: Nuba Equi

Na zamówienie

Cena: 163,00 zł

Dla koni i kuców: sysaków, źrebiąt przy matkach, od 5-6 tygodnia życia do odsadzenia.

Już w drugim miesiącu życia źrebięta zaczynają pobierać pokarmy stałe, ponieważ po upływie kilku tygodni od narodzenia mleko klaczy przestaje być wystarczającym pokarmem zarówno pod względem ilościowym i jakościowym. By zadbać o prawidłowy rozwój młodego organizmu należy rozpocząć dożywianie. Układ pokarmowy źrebięcia nadal jest bardzo wrażliwy i najlepszym rozwiązaniem jest podawanie paszy zaprojektowanej specjalne dla sysaków.

szt.
zobacz więcej
Pasza RED MILLS 18% Foal & Yearling Mix musli 20kg Pasza RED MILLS 18% Foal & Yearling Mix musli 20kg
Producent: Red Mills

Dostępny

Cena: 176,00 zł

18% FOAL & YEARLING COOKED MIX. Pasza w formie musli przeznaczona dla źrebiąt, młodzieży i koni przygotowywanych do sprzedaży, wymagających wysokiej jakości paszy.


Wysokobiałkowe musli 18% Foal&Yearling Cooked Mix można podawać źrebiętom już od 2 tygodnia życia, należy jednak rozpocząć od podawania małych ilości przez dwa tygodnie, aby przyzwyczaić konia do nowej paszy. Dawkę paszy należy ustalić indywidualnie zgodnie z aktualną kondycją źrebięcia i jego aktywnością fizyczną. Koń powinien mieć stały dostęp do świeżej wody pitnej.

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium