Profesjonalny sklep jeździecki

do kasy suma: 0,00 zł
Filtry
Cena
  • od
    do

Bez względu na wiek czy poziom umiejętności jeźdźca, kask jeździecki to wyposażenie obowiązkowe. W sklepie Horse-Trade oferujemy asortyment zróżnicowany pod kątem modeli, kolorów oraz producentów.

Proponujemy kaski jeździeckie i toczki jeździeckie następujących marek: BR, Busse, Casco, Covalliero, Equi-Theme, GPA, HKM, Horze, HV Polo, Imperial Riding, Ked, Shires, Start, Swing, Uvex oraz Waldhausen.

W kategorii kasków oferujemy kaski do jazdy konnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz różnego rodzaju kaski regulowane, których wielkość można zmieniać za pomocą regulowanych pasków. Popularny i chętnie wybierany model to kask jeździecki Uvex oraz kask jeździecki Casco.

W naszej ofercie znajdują się również kaski stylizowane na dawne toczki do jazdy konnej. Warto wiedzieć, że toczek jeździecki nie chroni głowy tak jak kask, dlatego nie jest rekomendowanym nakryciem głowy jeźdźca, jednak kask stylizowany na toczek do jazdy konnej to rozwiązanie, które łączy w sobie elegancję z bezpieczeństwem.

Oferujemy również akcesoria, które pozwalają dostosować kask do jazdy konnej do warunków pogodowych lub ułatwiają przechowywanie go. Są to między innymi pokrowiec na kask, daszek do kasku, czapeczka na kask, nauszniki do kasku, ocieplacz na uszy, ocieplacz pod kask.

Wyjątkowym rodzajem produktu jest dziecięcy kask z lampką, rekomendowany najmłodszym fanom konnej jazdy.

Kaski i akcesoria do kasków

Kask START Sport+

Kask START Sport+

Producent: Start
Cena: 233,00 zł

Dostępny

Doskonały kask dla osób początkujących i jeżdżących rekreacyjnie ze względu na przystępną cenę. Spełnia wymogi normy bezpieczeństwa VG1 01.040 2014-12. Zaopatrzony jest w powłokę absorbującą wstrząsy z pianki EPS oraz skorupę zewnętrzną wykonaną z materiału odpornego na uderzenia - ABS.

Można go dobrze dopasować do głowy dzięki możliwości regulacji obwodu i pasków. Posiada łatwe zapięcie w postaci sprzączki ITW Nexus/A 08, pokrytej przyjemnym, zamszowym materiałem, chroniącym podbródek. Szeroki daszek osłania przed słońcem, a system wentylacji z czterema otworami zapewnia przewiewność i zapobiega przegrzaniu. Wnętrze pokrywa miękka wkładka, którą można wyjąć.


Rozmiary:

XS (50 - 52cm)

S (53-55cm)

M (56 - 58cm)

L (59 - 61cm)

zobacz więcej
Daszek do kasku START Elegance

Daszek do kasku START Elegance

Producent: Start
Cena: 44,00 zł

Dostępny

Daszek dedykowany do kasku Start Elegance.

zobacz więcej
Daszek do kasku START Winner

Daszek do kasku START Winner

Producent: Start
Cena: 18,00 zł

Dostępny

Wymienny daszek do Kasku START Winner.

zobacz więcej
Kask KEP Smart Polish Black

Kask KEP Smart Polish Black

Producent: KEP ITALIA
Cena: 1 480,00 zł

Chwilowo niedostępny

Wysokiej klasy kask w 100% zaprojektowany i wykonany we Włoszech. Niezwykle lekki i wygodny, jest idealnym połączeniem estetyki design, elegancji i unikalnej technologii. Jest gwarancją bezpieczeństwa, komfortu i wysokiej wydajność.

zobacz więcej
Kask START Dynamic

Kask START Dynamic

Producent: Start
Cena: 254,15 zł 299,00 zł

Dostępny

Solidny, elegancki, sportowy kask jeździecki z regulacją zapewniającą idealne dopasowanie. Skorupa zewnętrza została wykonana z absorbującego wstrząsy tworzywa ABS. Zapięcie posiada 3 punkty regulacji oraz sprzączkę ITW Nexus. Dodatkowo posiada efektywny system wentylacji oraz wyciąganą wkładkę z możliwością prania.

zobacz więcej
  • promocja
Kask START Sport

Kask START Sport

Producent: Start
Cena: 220,00 zł

Dostępny

Doskonały kask dla rekreacji ze względu na swoją niską cenę. Powłoka kasku wykonana jest z mocnego materiału z mikrofibry. Posiada wywietrzniki z tyłu i z przodu, regulowane paski oraz wyciąganą wkładkę, którą można wyprać. Kask spełnia wymogi normy bezpieczeństwa: VG1 01.040 2014-12

 

zobacz więcej
Kask START Winner

Kask START Winner

Producent: Start
Cena: 299,00 zł

Dostępny

Wysokiej jakości kask sportowy. Wykonany z wytrzymałego tworzywa doskonale absorbującego uderzenia. Wewnątrz posiada wyjmowaną, miękką wkładkę zapewniającą komfort oraz dobrze wchłaniającą pot. Posiada 3- punktowy system wentylacji. Dzięki regulacji doskonale dopasowuje się do kształtu głowy. 

 

black
zobacz więcej
Wkładka do kasku START Winner

Wkładka do kasku START Winner

Producent: Start
Cena: 35,00 zł

Dostępny

Wymienna wkładka do Kasku START Winner.

zobacz więcej
Kask KEP CromoMatt 2.0 Blue RawBlueGrid

Kask KEP CromoMatt 2.0 Blue RawBlueGrid

Producent: KEP ITALIA
Cena: 1 866,00 zł

Dostępny

W 100% zaprojektowany i wykonany we Włoszech. Model CROMO 2.0 to ewolucja kasku Cromo. Zewnętrzna powłoka jest lekka i wytrzymała dzięki poliwęglanowej konstrukcji In-Molding. KEP AIR CONTROL SYSTEM został wzbogacony o dodatkowe otwory wentylacyjne z tyłu, aby zapewnić lepszą oddychalność. Ręcznie szyty pasek z prawdziwej skóry posiada pięć punktów mocowania, zapewniając bardziej stabilne dopasowanie. Nowa wkładka jest jeszcze bardziej oddychająca. Wykonana została z miękkiej tkaniny z ekologicznych surowców. Można ją wyciągnąć i wyprać ręcznie lub w pralce w 30°C. CROMO 2.0 jest wyposażony w zintegrowany mikrochip, umieszczony pod przednią częścią kasku, do którego można przesłać dane dotyczące zdrowia jeźdźca za pomocą aplikacji KEP. W razie potrzeby może to przyspieszyć udzielenie pierwszej pomocy.

Normy bezpieczeństwa obejmują zbiór zasad, które muszą spełniać kaski jeździeckie, aby mogły być sprzedawane w danym kraju. Atesty obecnie wymagane na rynkach międzynarodowych to:
Europa: UNI EN 1384: 2012 i dokument VG1 01.040 2014-12 zawierający dodatkowe wymagania, zastępujący EN 1384: 2012.

zobacz więcej
Kask KEP Smart Blue

Kask KEP Smart Blue

Producent: KEP ITALIA
Cena: 1 304,00 zł

Chwilowo niedostępny

Kask KEP Smart Black posiada wszystkie cechy typowe dla wszystkich kasków KEP Italia: przede wszystkim bezpieczeństwo, lekkość i wygoda, a także walory estetyczne. Kask KEP SMART jest idealny do wszystkich dyscyplin i jest wyposażony w elastyczny daszek, przednią kratkę z wewnętrzną stalową siatką ochronną oraz KEP AIR CONTROL SYSTEM, który zapewnia optymalną wentylację poprzez regulację temperatury wewnętrznej i cyrkulację powietrza przepływającego przez specjalne kanały w polistyrenie. Pasek pod brodą z pięcioma punktami mocowania do skorupy kasku. Wewnętrzna podszewka Coolmax (dla maksymalnej oddychalności i komfortu), która jest odpinana i można ją prać ręcznie w zimnej wodzie lub w pralce w temperaturze 30°C.

Kask spełnia wymogi normy bezpieczeństwa: VG1 01.040 2014-1

zobacz więcej
Kask KEP CromoMetal Black BlackGrid

Kask KEP CromoMetal Black BlackGrid

Producent: KEP ITALIA
Cena: 2 629,00 zł

Dostępny

Kask KEP CromoMetal Black BlackGrid jest częścią serii kasków w metalicznych kolorach: niezwykłe i nowatorskie wykończenie, które wyraźnie przypomina świat samochodów, których wartościami łączącymi ze światem koni są elegancja, siła, fair play i determinacja. Zastosowany lakier zawiera drobne cząsteczki metalu, które w połączeniu z innymi elementami i pigmentami nadają kolorowi metaliczny wygląd. Kaski CROMO METAL są również wyposażone w klasyczny system kontroli powietrza, system wentylacji opracowany wyłącznie przez KEP Italia, aby zapewnić optymalną temperaturę wewnętrzną w oparciu o warunki atmosferyczne. Ten system wraz z lekką konstrukcją kasku zapewnia jeźdźcowi zwiększony komfort. Pasek pod brodą z pięcioma punktami mocowania do skorupy kasku. Wewnętrzna podszewka Coolmax (dla maksymalnej oddychalności i komfortu), która jest odpinana i można ją prać ręcznie w zimnej wodzie lub w pralce w temperaturze 30°C.

zobacz więcej
Kask KEP CromoTextile Black ChromeGrid

Kask KEP CromoTextile Black ChromeGrid

Producent: KEP ITALIA
Cena: 2 268,00 zł

Chwilowo niedostępny

Kask KEP CromoTextile Black ChromeGrid z miękką, gładką matową powierzchnią, jest częścią klasycznej linii KEP Italia i obejmuje niektóre z bestsellerów wszech czasów. Jest wyposażony w kratkę, która oprócz tego, że jest znakiem rozpoznawczym kasków KEP Italia, jest również integralną częścią systemu Air Control, system wentylacji opracowany wyłącznie przez KEP Italia w celu zapewnienia optymalnej temperatury wewnętrznej w oparciu o warunki atmosferyczne. Ten system wraz z lekką konstrukcją kasku zapewnia jeźdźcowi zwiększony komfort. Pasek pod brodą z pięcioma punktami mocowania do skorupy kasku. Wewnętrzna podszewka Coolmax (dla maksymalnej oddychalności i komfortu), która jest odpinana i można ją prać ręcznie w zimnej wodzie lub w pralce w temperaturze 30°C.

zobacz więcej
Kask KEP CromoTextile Black RosegoldFrame

Kask KEP CromoTextile Black RosegoldFrame

Producent: KEP ITALIA
Cena: 2 579,00 zł

Chwilowo niedostępny

Gama CROMO TEXTILE, z miękką, gładką matową powierzchnią, jest częścią klasycznej linii KEP Italia i obejmuje niektóre z bestsellerów wszech czasów. Kask KEP CromoTextile Black RosegoldFrame jest wyposażony w kratkę, która oprócz tego, że jest znakiem rozpoznawczym kasków KEP Italia, jest również integralną częścią systemu Air Control, system wentylacji opracowany wyłącznie przez KEP Italia w celu zapewnienia optymalnej temperatury wewnętrznej w oparciu o warunki atmosferyczne. Ten system wraz z lekką konstrukcją kasku zapewnia jeźdźcowi zwiększony komfort. Pasek pod brodą z pięcioma punktami mocowania do skorupy kasku. Wewnętrzna podszewka Coolmax (dla maksymalnej oddychalności i komfortu), która jest odpinana i można ją prać ręcznie w zimnej wodzie lub w pralce w temperaturze 30°C.

zobacz więcej
Kask KEP CromoTextile Blue ChromeFrame

Kask KEP CromoTextile Blue ChromeFrame

Producent: KEP ITALIA
Cena: 2 268,00 zł

Dostępny

Kask KEP CromoTextile Blue ChromeGrid z miękką, gładką matową powierzchnią, jest częścią klasycznej linii KEP Italia i obejmuje niektóre z bestsellerów wszech czasów. Jest wyposażony w kratkę, która oprócz tego, że jest znakiem rozpoznawczym kasków KEP Italia, jest również integralną częścią systemu Air Control, system wentylacji opracowany wyłącznie przez KEP Italia w celu zapewnienia optymalnej temperatury wewnętrznej w oparciu o warunki atmosferyczne. Ten system wraz z lekką konstrukcją kasku zapewnia jeźdźcowi zwiększony komfort. Pasek pod brodą z pięcioma punktami mocowania do skorupy kasku. Wewnętrzna podszewka Coolmax (dla maksymalnej oddychalności i komfortu), która jest odpinana i można ją prać ręcznie w zimnej wodzie lub w pralce w temperaturze 30°C.

zobacz więcej
Kask KEP CromoTextile Brown VarnisedFrame

Kask KEP CromoTextile Brown VarnisedFrame

Producent: KEP ITALIA
Cena: 2 469,00 zł

Chwilowo niedostępny

Gama CROMO TEXTILE, z miękką, gładką matową powierzchnią, jest częścią klasycznej linii KEP Italia i obejmuje niektóre z bestsellerów wszech czasów. Niektóre modele, w szczególności spośród kasków TEXTILE, pasują do koncepcji różnicy tkwiącej w szczegółach: kolory, nakładki, specjalne wykończenia (w tym przypadku metaliczne obramowanie przedniej kratki), kontrastowe powierzchnie, innowacyjne dodatki sprawiają, że każdy model jest wyjątkowy , zanim jeszcze rozważymy nieskończone opcje dostosowywania oferowane przez KEP ITALIA. Kask KEP CromoTextile Brown VarnisedFrame jest również wyposażony w Air Control System, system wentylacji opracowany wyłącznie przez KEP Italia, aby zapewnić optymalną temperaturę wewnętrzną w oparciu o warunki atmosferyczne. Ten system wraz z lekką konstrukcją kasku zapewnia jeźdźcowi zwiększony komfort. Pasek podbródkowy z pięcioma punktami mocowania do skorupy kasku. Wewnętrzna podszewka Coolmax (dla maksymalnej oddychalności i komfortu), która jest odpinana i można ją prać ręcznie w zimnej wodzie lub w pralce w temperaturze 30°C.

zobacz więcej
Kask KEP CromoTextile Grey ChromeFrame

Kask KEP CromoTextile Grey ChromeFrame

Producent: KEP ITALIA
Cena: 2 268,00 zł

Dostępny

Gama CROMO TEXTILE, z miękką, gładką matową powierzchnią, jest częścią klasycznej linii KEP Italia i obejmuje niektóre z bestsellerów wszech czasów. Kask KEP CromoTextile Grey ChromeFrame jest wyposażony w kratkę, która oprócz tego, że jest znakiem rozpoznawczym kasków KEP Italia, jest również integralną częścią systemu Air Control, system wentylacji opracowany wyłącznie przez KEP Italia w celu zapewnienia optymalnej temperatury wewnętrznej w oparciu o warunki atmosferyczne. Ten system wraz z lekką konstrukcją kasku zapewnia jeźdźcowi zwiększony komfort. Pasek pod brodą z pięcioma punktami mocowania do skorupy kasku. Wewnętrzna podszewka Coolmax (dla maksymalnej oddychalności i komfortu), która jest odpinana i można ją prać ręcznie w zimnej wodzie lub w pralce w temperaturze 30°C.

zobacz więcej
Kask KEP Smart Black

Kask KEP Smart Black

Producent: KEP ITALIA
Cena: 1 304,00 zł

Dostępny

Kask KEP Smart Black posiada wszystkie cechy typowe dla wszystkich kasków KEP Italia: przede wszystkim bezpieczeństwo, lekkość i wygoda, a także walory estetyczne. Kask KEP SMART jest idealny do wszystkich dyscyplin i jest wyposażony w elastyczny daszek, przednią kratkę z wewnętrzną stalową siatką ochronną oraz KEP AIR CONTROL SYSTEM, który zapewnia optymalną wentylację poprzez regulację temperatury wewnętrznej i cyrkulację powietrza przepływającego przez specjalne kanały w polistyrenie. Pasek pod brodą z pięcioma punktami mocowania do skorupy kasku. Wewnętrzna podszewka Coolmax (dla maksymalnej oddychalności i komfortu), która jest odpinana i można ją prać ręcznie w zimnej wodzie lub w pralce w temperaturze 30°C.

zobacz więcej
Wkładka do kasku KEP CapCromo

Wkładka do kasku KEP CapCromo

Producent: KEP ITALIA
Cena: 189,00 zł

Dostępny

Wewnętrzna podszewka kasków KEP Italia odpowiada indywidualnej wielkości głowy jeźdźca. Istnieje 12 rozmiarów wkładek, z których pierwszych osiem (od 51 do 58) pasuje do kasków w rozmiarze M (średni), a pozostałe cztery (od 59 do 62) pasują do kasków w rozmiarze L (duże). Wewnętrzna wyściółka jest bardzo ważną częścią kasku, ponieważ prawidłowe dopasowanie na głowie jeźdźca zależy od jej odpowiedniej grubości. Wewnętrzna wyściółka KEP Italia jest jednoczęściowa i można ją łatwo zdjąć i ponownie umieścić wewnątrz kasku. Wkładki można prać ręcznie w zimnej wodzie lub w pralce w temperaturze 30°C. Podszewka wykonana jest z Coolmax®, tkaniny wykorzystującej innowacyjne włókno utrzymujące niską temperaturę i ułatwiające nawilżenie skóry, jednocześnie szybko odprowadzając wilgoć (bardzo szybko schnie).

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium