Profesjonalny sklep jeździecki

do kasy suma: 0,00 zł

W tej kategorii znajdują się nie tylko ogłowia dla konia, ale również inne propozycje: nachrapniki, naczółki, paski policzkowe, paski potyliczne, pętle do nachrapnika, podkładki na potylicę, paski podgardla oraz szlufki. Proponujemy ogłowia i inne jeździeckie akcesoria od producentów, takich jak: BR, Busse, Daw-Mag, Harrys Horse, HKM, Imperial Riding, Kavalkade, Premiere, PS of Sweden i Start.

Kolory? Przeważają stonowane i klasyczne: czerń, brąz, grafit. Poza standardowym asortymentem, takim jak ogłowia końskie, oferujemy również oryginalne propozycje na wyjątkowe okazje - np. nachrapniki westernowe. Ogłowie dla konia - inaczej nazywane uździenicą - to kluczowy element każdego rzędu jeździeckiego lub uprzęży. Najczęściej ogłowie jest rodzajem uprzęży na głowę z wędzidłem, które wkładane jest do pyska. Istnieją również ogłowia w wersji bezwędzidłowej.

Ogłowia z naszej oferty wykonane są ze skóry - taki materiał gwarantuje, że ogłowie jest trwałe i odporne na zerwanie czy inne uszkodzenia. Dla większego komfortu produkty zostały wyposażone w miękką wyściółkę na nachrapniku i naczółku. Ogłowia są symetryczne i regulowane, dzięki czemu można je jak najdokładniej dopasować do głowy konia.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl