Ogłowia meksykańskie

Ogłowie START Mexico Ogłowie START Mexico
Producent: Start

Dostępny

Cena: 172,00 zł

Ogłowie z nachrapnikiem meksykańskim. Rozeta nachrapnika podszyta miękkim syntetycznym futerkiem. Wykonane z dobrej jakości skóry. Na naczółku i nachrapniku miękko podszyte i ozdobione kontrastowym haftem. Elementy metalowe wykonane ze stali nierdzewnej. W zestawie z wodzami parcianymi o szerokości 19 mm.

black
zobacz więcej
Ogłowie START Zeus /nachrapnik meksykański Ogłowie START Zeus /nachrapnik meksykański
Producent: Start

Dostępny

Cena: 246,00 zł

Ogłowie wykonane ze skóry bydlęcej. Pasek od nachrapnika przechodzi nad częścią potyliczną. W zestawie wodze parciane ze stoperami. Nachrapnik w typie meksykańskim zdobiony licznymi, małymi cyrkoniami.Część potyliczna oraz naczółek są podszyte miękką, czarną skórą. Klasyczny naczółek zdobiony drobnymi diamentami.

zobacz więcej
Ogłowie BR Grantham Ogłowie BR Grantham
Producent: BR

Na zamówienie

Cena: 585,00 zł

Ogłowie wykonane z najwyższej jakości skóry.

Ogłowie Grantham zaprojektowano ze specjalnie wygiętą częścią potyliczną. Takie profilowanie pozwala zniwelować ucisk za uszami i jest szczególnie polecane dla wrażliwych koni. Skóra na potylicy, w okolicach uszu jest bardzo wrażliwa wiele koni na ucisk tych miejsc reaguje napięciem i niezadowoleniem.

Nachrapnik meksykański z rozetą z futra owczego. Pasek nachrapnika wyprowadzony ponad część potyliczną, co zwiększa komfort konia.
Prosty naczółek pasujący do nachrapnika.

Lekko profilowane sprzączki (chromowane w ogłowiu czarnym).

zobacz więcej
Ogłowie HKM MexicanStyle Ogłowie HKM MexicanStyle
Producent: HKM

Na zamówienie

Cena: 270,00 zł

Ogłowie firmy HKM z nachrapnikiem meksykańskim.

zobacz więcej
Ogłowie BUSSE Mexico II Ogłowie BUSSE Mexico II
Producent: Busse

Na zamówienie

Cena: 405,00 zł

Ogłowie wykonane z najwyższej jakości skóry. Nachrapnik meksykański, w miejscu krzyżowania się pasków wyściełany jest prawdziwą skórą jagnięcą, a kółka po bokach posiadają miękkie podkładki dla zwiększenia komfortu. Pasek nachrapnika poprowadzony jest górą, na miękko wyściełanym pasku potylicznym w celu optymalnego rozłożenia nacisku. Pasek podgardla regulowany jest z dwóch stron. Posiada okucia ze stali szlachetnej.

zobacz więcej
Ogłowie HORZE Prescott nachrapnik meksykański Ogłowie HORZE Prescott nachrapnik meksykański
Producent: Horze

Na zamówienie

Cena: 379,00 zł

Ogłowie Prescott z nachrapnikiem w stylu meksykańskim

zobacz więcej

Cechą charakterystyczną ogłowia meksykańskiego jest nachrapnik z dwoma paskami, które krzyżują się na wysokości końskiego nosa i są połączone skórzaną rozetą. Z tego powodu ten rodzaj nachrapnika bywa nazywany nachrapnikiem krzyżowym. Ponieważ ogłowie meksykańskie umożliwia zwierzęciu swobodne oddychanie, jest powszechnie stosowane w dyscyplinach jeździeckich, między innymi skokach przez przeszkody i WKKW.

Podobnie jak inne rodzaje uzd, ogłowie meksykańskie jest symetryczne i regulowane, co pozwala na dokładne jego dopasowanie do głowy konia.

W naszej ofercie znajdziesz ogłowia meksykańskie wykonane z wysokiej jakości skóry, wyprodukowane przez takie znane marki jak Start, Horze, Busse czy HKM. Proponowane przez nas modele są w kolorze czarnym i w zestawie zawierają wodze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium